P
Świetnie wykonany, dobrze brzmiący mikrofon
Mikrofon brzmi bardzo dobrze, używam przede wszystkim do nagrywania głosu i gitary akustycznej. Wykonanie jest świetne, podstawka z metalu, a kratka jest z plastiku, ale nie byle jakiego.
Brzmienie bardzo dobre.
Brakuje mi jedynie manualnego pokrętła gain oprócz głośności słuchawek ale no cóż
Brzmienie bardzo dobre.
Brakuje mi jedynie manualnego pokrętła gain oprócz głośności słuchawek ale no cóż
1
0
Zgłoś nadużycie
DK
Sensowny mikrofon
Mikrofon AKG ARA 24bit/96Khz zapewni komfort audio nawet wybrednych. Skoro opiniuję wypada mi uzasadnić. Nagrywałem tym mikrofonem mowę, wokal, skrzypce, gitarę klasyczną. Moje wrażenia są następujące. Niczym nie ustępuje MXL Studio 24/96, który notabene kiedyś posiadałem. Różnica jedynie w logo, cenie i detalach. Bardzo korzystnie z idealną precyzją nagrywa dźwięk skrzypiec, które stawiają wygórowane wymagania mikrofonom. Przy użyciu equalizera znakomicie uwypukla całe dobro jakie w sobie posiada. Bas jest miękki i urzekający, sopran czysty jak brylant taki jaki powinien być, środek bardzo dobry jak szmaragd. Minimalne zastosowanie pogłosu dodaje mikrofonowi czystej poezji. Jestem zdania, że zasługuje 5/5. Skoro nic nie jest doskonałe to w uwadze odniosę się do mało praktycznego ulokowania gniazda USB. Należy uważać na ruchy mikrofonu z wpiętym kablem aby nie wyłamać z gniazda. Sprawę załatwia po wpięciu do gniazda podwiązanie kabla do elementu statywu. Jak również należy dokręcić boczne śrubki aby unieruchomić mikrofon w statywie. Spostrzeżenia innych użytkowników zapewne są zróżnicowane. Moje są na tę chwilę takie. Będzie mi miło jeśli moja skromna opinia pomoże komuś w podjęciu decyzji o zakupie tego produktu. Ja osobiście polecam. Wartościowy produkt.
0
0
Zgłoś nadużycie
F
I love it
I’m a fingerstyle guitarist, this is my first microphone and I’ll just say it’s a good step up from my iPhone microphone, it’s so much clearer and I’m just happy with it generally.
0
0
Zgłoś nadużycie
D
Super mikrofon
W tej cenie to totalny killer.
1
0
Zgłoś nadużycie
M
Bardzo dobrej jakości mikrofon.
Używam do nagrywania podkładów pod filmy na YT. Spełnia swoją powinność choć ma kłopoty z niektórymi samogłoskami wybuchowymi (mowa o Polskim języku) jeśli występują jako początek słowa. Używam z nim profesjonalnej siatki kierunkowej do rozbijania tego typu dźwięku. Poza tym mikrofon poprawny. Niestety wyłączenie dźwięku pozostawia słyszalne kliknięcie. Przy nagrywaniu łatwe do wycięcia przy rozmowie na żywo uciążliwe. W ofertach promocyjnych warty zakupu.
0
0
Zgłoś nadużycie