MG
Bardzo dobry instrument, pieknie brzmi.
Za te kwote to bardzo dobry stosunek jakosci.
Gitara jest bardzo dzwieczna, bas mocny ale zwarty, dzwieki wysokie glosne i mile dla ucha. Jestem ciekawy jak ten instrument bedzie gral po np. dwóch latach uzytkowania. Grywalnosc jest o niebo lepsza niz w tanich klasycznych gitarach, nie ma tutaj "walki" z instrumentem.
Piekne wykonczenie nie pozbawione kilku drobnych kosmetycznych wad za które odejmuje jedna gwiazdke. Odejmuje ja równiez za "skrzypiacy" stroik struny G oraz problem z utrzymaniem na tej strunie strojenia. Mam nadzieje ze uda mi sie pozbyc tego problemu.
Dolaczony do zestawu gigbag jest bardzo solidny, wyglada schludnie, jezeli jednak zamierzasz duzo z instrumentem podrózowac zalecam twarda walizke.
Co do samej obslugi zakupu to po prostu klasyka Thomann, sprawnie i elegancko jak zwykle.
Reasumujac, nie wiem czy udalo by sie mi kupic gdzies taniej instrument tak spiewny, bogaty w cieplo i dzwieki.
Bardzo dobry wybór dla kogos kto chce miec prawdziwa gitare klasyczna która brzmi ale jeszcze nie czuje sie gotowy na instrumenty lutnicze za duze pieniadze.
Gitara jest bardzo dzwieczna, bas mocny ale zwarty, dzwieki wysokie glosne i mile dla ucha. Jestem ciekawy jak ten instrument bedzie gral po np. dwóch latach uzytkowania. Grywalnosc jest o niebo lepsza niz w tanich klasycznych gitarach, nie ma tutaj "walki" z instrumentem.
Piekne wykonczenie nie pozbawione kilku drobnych kosmetycznych wad za które odejmuje jedna gwiazdke. Odejmuje ja równiez za "skrzypiacy" stroik struny G oraz problem z utrzymaniem na tej strunie strojenia. Mam nadzieje ze uda mi sie pozbyc tego problemu.
Dolaczony do zestawu gigbag jest bardzo solidny, wyglada schludnie, jezeli jednak zamierzasz duzo z instrumentem podrózowac zalecam twarda walizke.
Co do samej obslugi zakupu to po prostu klasyka Thomann, sprawnie i elegancko jak zwykle.
Reasumujac, nie wiem czy udalo by sie mi kupic gdzies taniej instrument tak spiewny, bogaty w cieplo i dzwieki.
Bardzo dobry wybór dla kogos kto chce miec prawdziwa gitare klasyczna która brzmi ale jeszcze nie czuje sie gotowy na instrumenty lutnicze za duze pieniadze.
3
0
Zgłoś nadużycie
P
fajna gitara
Bardzo fajne brzmienie, bardzo dobrze leży w ręce. Ma niestety parę drobnych niedróbek estetycznych. Na szczęście naprawdę drobnych.h
1
0
Zgłoś nadużycie
B
Strzał w dziesiątkę
Gitara warta swojej ceny. Rozważałam zakup gitary w rozmiarze 7/8 ze względu niski wzrost oraz drobne place. Ostatecznie zdecydowałam się na zakup gitary 4/4. Alhambra 7P bardzo dobrze leży w dłoniach a gra na niej jest niezwykle komfortowa. Dźwięk bardzo ciepły i przyjemny dla ucha. W porównaniu do mojej poprzedniej "szkolnej" gitary (również Alhambra) bardzo długo wybrzmiewa i raduje ucho. Pomimo, że ciągle jestem osobom uczącą się wydobycie czystego dźwięku nie sprawia żadnego problemu. Ponadto podkreślić należy jej walory wizualne - instrument jest piękny. Dołączony pokrowiec bardzo solidny i dobrze wykonany.
0
0
Zgłoś nadużycie