g
Kapitalny sprzęt, zakup obowiązkowy
Ponoć jest to kopia Mother 32 Mooga - być może tak jest, wciąż jednak ma kilka dodatkowych rozwiązań których nie ma w Moogu plus rozmiar jest dużo bardziej przyjazny - mogę spokojnie programować sekwencje siedząc na kanapie w słuchawkach, co przy Moogu nie byłoby takie wygodne. W dodatku Moog jest kilka razy droższy - w tej cenie nie ma co się zastanawiać, jakość wykonania jest świetna, brzmienie kapitalne, świetny pomysł na prezent dla dowolnego znajomego muzyka.
6
0
Zgłoś nadużycie
T
Początek przygody z syntezatorem analogowym
Kupiłem Crave jako swój pierwszy syntezator analogowy. Zależało mi ma rozbudowanej sekcji patchbay więc zdecydowałem się na ten syntezator.
Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony: solidna budowa, pokrętla, wiem, że wielu osobom przeszkadza plastikowe, kliakające przyciski ale mi akurat to nie przeszkadza i bym powiedział, że również jestem zadowolony z ich jakości wykonania. Jestem także zadowolony z dźwięku, możliwości brzmieniowych, który daje ten syntezator, sekwensora a także z ogólnej obsługi Crave. Jedna z rzeczy, której mi brakuje jest to, że przy synchronizacji KB CV z filtrem lub LFO dźwięki nie są wystrojone więc w stosunku do VCO brzmią fałszywie. Także brakuje mi możliwości użycia random assign w trybie arpeggiatora oraz trybie drona.
Jako swój pierwszy syntezator analogowy pokochałem Crave ale też widzę możliwości dalszego poszerzenia brzmienia. Jestem zadowolony i bardzo polecam, szczególnie w Thomann!
Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony: solidna budowa, pokrętla, wiem, że wielu osobom przeszkadza plastikowe, kliakające przyciski ale mi akurat to nie przeszkadza i bym powiedział, że również jestem zadowolony z ich jakości wykonania. Jestem także zadowolony z dźwięku, możliwości brzmieniowych, który daje ten syntezator, sekwensora a także z ogólnej obsługi Crave. Jedna z rzeczy, której mi brakuje jest to, że przy synchronizacji KB CV z filtrem lub LFO dźwięki nie są wystrojone więc w stosunku do VCO brzmią fałszywie. Także brakuje mi możliwości użycia random assign w trybie arpeggiatora oraz trybie drona.
Jako swój pierwszy syntezator analogowy pokochałem Crave ale też widzę możliwości dalszego poszerzenia brzmienia. Jestem zadowolony i bardzo polecam, szczególnie w Thomann!
1
0
Zgłoś nadużycie
PT
Great starting hardware synth
For the price the sound range, especially for a synthnoob like me is really great. This synth loves guitar pedals, so if ya have reverbs, delays, overdrives/distortions then try them out for sure. Cable inserts are nice way to experiment, there is a lot of information on the net about presets for this synth as well as other synth with 32slot patchbay.
What I would say is only thing that bothers me is no standard big-jack for output.
I dont use sequencer at all, nor do I use patterns, or start/stop and all that, i control crave with circuit tracks, so I cannot really judge those functionalities.
What I would say is only thing that bothers me is no standard big-jack for output.
I dont use sequencer at all, nor do I use patterns, or start/stop and all that, i control crave with circuit tracks, so I cannot really judge those functionalities.
0
0
Zgłoś nadużycie
Z
Pozytywne zaskoczenie
Wbiło mnie w fotel. Nie mogę oderwać się od Crave
Czekam na Proton oraz Model 15 oba od Behringer
Zakupy w Thomann - czysta przyjemność * * * * *
Czekam na Proton oraz Model 15 oba od Behringer
Zakupy w Thomann - czysta przyjemność * * * * *
1
0
Zgłoś nadużycie
a
Bardzo dobry dzwięk
Bardzo dobry dzwięk, trochę trzyba poświęcić czasu na naukę programowania, położonyna prostym blacie niestety się kołysze obudowa jest trochę zwichrowana trzeba podkładać dodatkowy silikon pod nogę, ogólnie jest dobrze
0
0
Zgłoś nadużycie