J
Po niezbyt intensywnym używaniu zaczął zwierać. W środku pęknła osłonka i robiło sie zwarcie przy wtyczce. Da się to naprawić ale trochę słabo jak na to że używany był tylko do podłączenia efektu z interfejsem i nie był ruszany przez miesiąc.
0
0
Zgłoś nadużycie
A
polecam
Jakosc wykonczenia, taka sobie. Ale cena do jakosci jak najbardziej trafna
0
0
Zgłoś nadużycie