II
Ciekawy i dobrze brzmiący kompresor. Jego "inność" polega na tym, że sygnał sygnał sterujący kompresją jest pobierany przez VCA, a nie po jak zdecydowana większość kompresorów tego typu. Daje to inne brzmienie i moim zdaniem lepszą kontrolę. Ten model, mimo tego że nie ma regulacji ataku, świetnie działa na wokalu przy kompresji 1:2 i np. na gitarze basowej przy kompresji 1:4 w trakcie rejestracji.
0
0
Zgłoś nadużycie