D
za tę cenę raczej bez konkurencji
Kupiłem ten bas zachwycony opiniami i filmami YT. Ogólnie bardzo mi zaimponował, niemniej go zwróciłem bo finalnie troche nie pasowała mi barwa preampu a nie chciałem kombinować z modyfikacjami. Przeszedłem długą drogę po zwrocie w basach pasywnych bo wydawały mi się bardziej wierne w brzmieniu (takie z duszą) o ile można tak powiedzieć. Nie zmienia to faktu, że to bardzo dobry bass w tej cenie. Jeśli ktoś jest przekonany do basów aktywnych to polecam wypróbować.
0
0
Zgłoś nadużycie
D
Sire P7 2gen.
Wspaniała gitara. Stosunek jakości do ceny wręcz niewiarygodny. Brzmi perfekcyjnie, wygląda cudownie.
0
0
Zgłoś nadużycie