B
Ulubione struny
Savarezy doskonale odnalazły się w mojej gitarze crossover (Furch GNC4). Przeskok z elektrycznej/akustycznej gitary jest bezbolesny i naturalny. Polecam!
1
0
Zgłoś nadużycie
W
FANTASTYCZNE
Po trzech dniach od założenia brzmią genialnie!!! Zwłaszcza do flamenco. Polecam
0
1
Zgłoś nadużycie