"
Niesamowity dźwięk oraz średni komfort użytkowania
Wielkim plusem tych słuchawek jest ich bardzo dobra jakość dźwięku w porównaniu do ich ceny, pod tym względem nie mają sobie równych.
Ale za tą cenę nie można mieć wszystkiego i dlatego wykonanie oraz komfort użytkowania jest na wiele niższym poziomie. Po kilku godzinnym noszeniu tych słuchawek odczuwa się lekki ból w małżowinach usznych przez nacisk jaki wywierają.
Też warto założyć na pady jakieś jedno kolorowe skarpetki tzw. "skarpetkowy mod" dzięki czemu uszy się nie pocą, mniej bolą po wielogodzinnym odsłuchu i jest ogólnie wygodniej. Jeżeli zależy Ci na jakości dźwięku to nawet się nie zastanawiaj tylko bierz te słuchawki bo są tego warte. Warto też kupować w tym sklepie "thomann" bo cena jest przystępna wraz z szybką wysyłka i miłą obsługą klienta.
Ale za tą cenę nie można mieć wszystkiego i dlatego wykonanie oraz komfort użytkowania jest na wiele niższym poziomie. Po kilku godzinnym noszeniu tych słuchawek odczuwa się lekki ból w małżowinach usznych przez nacisk jaki wywierają.
Też warto założyć na pady jakieś jedno kolorowe skarpetki tzw. "skarpetkowy mod" dzięki czemu uszy się nie pocą, mniej bolą po wielogodzinnym odsłuchu i jest ogólnie wygodniej. Jeżeli zależy Ci na jakości dźwięku to nawet się nie zastanawiaj tylko bierz te słuchawki bo są tego warte. Warto też kupować w tym sklepie "thomann" bo cena jest przystępna wraz z szybką wysyłka i miłą obsługą klienta.
1
0
Zgłoś nadużycie
W
Świetne słuchawki
W ten cenie absolutnie najlepszy wybór. Charakterystyka jest prawie cała płaska, może są jakieś lekkie podbicia i lekki grzebień w dużych częstotliwościach, ale nie przeszkadza to aż tak bardzo, tymbardziej w tej cenie. Wygodnie siedzą na głowie, nie odczułem żeby były męczące po jakimś czasie. Są wytrzymałe, co jest bardzo dużą zaletą i niespotykane szczególnie w tych cenach.
0
0
Zgłoś nadużycie
T
Warte swojej Ceny. Dobre na poczatek
Sluchawki zamówilem do wstepnych odsluchów nagran poza kolumnami. Sa dosyc delikatnej konstrukcji, ale brzmia bardzo przyjemnie. Dosc cieple brzmienie. NIe za duzo basu. Nadaja sie takze do cwiczen z instrumentem i nagrywek. Dobre dla poczatkujacych. Trudno znalezc cos lepszego w tak niskiej cenie
0
0
Zgłoś nadużycie
Z
Jak za ta cenę świetn.
Czysty dźwięk, fajnie leża na głowie. Plastikowy korpus wydaje sie być dość prosty a estetyka wykonania nieco prymitywna, jednak idealnie spełnia swoja funkcje
0
0
Zgłoś nadużycie
M
Superlux HD-681
Są to naprawdę spoko słuchawki, szczególnie do grania na gitarze elektrycznej. Brzmienie jest jasne i dość szczegółowe, więc dobrze słychać przestery, artykulację i różne niuanse gry. Gitara brzmi czytelnie, nic się nie zlewa, co przy ćwiczeniach robi dużą różnicę.
Do tego są lekkie i wygodne – można w nich siedzieć dłużej bez zmęczenia. Jak za taką cenę, serio dają radę. Jeśli ktoś szuka tanich, a sensownie grających słuchawek do gitary, to jest to bardzo dobry wybór.
Do tego są lekkie i wygodne – można w nich siedzieć dłużej bez zmęczenia. Jak za taką cenę, serio dają radę. Jeśli ktoś szuka tanich, a sensownie grających słuchawek do gitary, to jest to bardzo dobry wybór.
0
0
Zgłoś nadużycie
SS
Polecam
Używam do gry na perkusji. Bardzo dobrze się sprawdzają.
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
0
0
Zgłoś nadużycie
K
Świetna cena, świetne słuchawki
Wziąłem je ze względu na ilość pozytywnych opinii i się nie zawiodłem. Za tą cenę, to nie wiem, czy można więcej uzyskać. Bardzo fajny dźwięk, dobrze się noszą, jestem bardzo zadowolony z zakupu. Używam zarówno jako podłączenie do wzmacniacza, jak i po prostu do muzyki na telefonie. Wykonanie niestety trochę widać, że producent musiał na czymś oszczędzić, ale i tak za tą cenę, to jest dobrze.
0
0
Zgłoś nadużycie
m
Bardzo dobre
Słuchawki kupione do ćwiczeń na gitarze ST-JAMster (z wyjściem słuchawkowym jack 3,5mm) i lekcji on-line z interfejsem audio (z wyjściem słuchawkowym jack 6,3mm). Bardzo wygodne, świetny dźwięk i separacja od otoczenia (obejmują całkowicie uszy), mają wtyczkę 3,5mm z nakręcaną przejściówką 6,3mm, a więc spełniają wszystkie wymagania. Polecam - niedrogie i znakomite.
0
0
Zgłoś nadużycie
h
Recommend
If you're looking for cheap and good sounding monitor headphones in this money range this is your choise
0
0
Zgłoś nadużycie
MH
Ok.
Podstawowe słuchawki zakupione w zestawie z perkusją Behringer XD80USB. Dźwięk raczej słaby. Słuchawki nie są specjalnie wygodne. Po wypróbowaniu skończyły w szafie zamienione na Bose Quietcomfort 35, które są doskonałe!
0
2
Zgłoś nadużycie