R
Efekt jak grający jak milion dolarów za grosze
Niesamowita plastyczność i możliwość kreacji brzmienia. Precyzyjnie i powoli chodzące potencjometry oddający idealnie każdą zmianę położenia.
Brzmienie pasujące praktycznie do od rocka aż po ciężki metal.
Jedyne co każdy mógłby zarzucić to, że obudowy są wykonane z plastiku. Tak, ale Behringer w UM300 wykrorzystał bardzo trwały materiał. Nawet rysować się zbytnio nie chce.
Zużycie bateri bardzo minimalne. Pobór pradu z zasilacza zmierzony poniżej 30 mA. Spięty z kolejnymi dwoma efektami Behringer'a nie generują zniekształceń dzwięku od pętli mass.
Jedynie tylko gniazda zasilania mogły by być montowane od tyłu nie z przodu bo monetami kolidują z wtykami TS.
Polecam każdemu ceniącemu klasyczne analogowe efekty z wysokiej półki tymbardziej za bardzo niskie piążki.
Brzmienie pasujące praktycznie do od rocka aż po ciężki metal.
Jedyne co każdy mógłby zarzucić to, że obudowy są wykonane z plastiku. Tak, ale Behringer w UM300 wykrorzystał bardzo trwały materiał. Nawet rysować się zbytnio nie chce.
Zużycie bateri bardzo minimalne. Pobór pradu z zasilacza zmierzony poniżej 30 mA. Spięty z kolejnymi dwoma efektami Behringer'a nie generują zniekształceń dzwięku od pętli mass.
Jedynie tylko gniazda zasilania mogły by być montowane od tyłu nie z przodu bo monetami kolidują z wtykami TS.
Polecam każdemu ceniącemu klasyczne analogowe efekty z wysokiej półki tymbardziej za bardzo niskie piążki.
0
0
Zgłoś nadużycie
D
Kozacki przester za grosze
Jest to najlepszy, najtańszych przester Distortion na rynku ;)
0
0
Zgłoś nadużycie
b
poza tym ze slychac bardzo duzo "piasku" w przesterze to nie ma na co narzekac za efekt za 100zl
0
0
Zgłoś nadużycie
S
Świetny efekt w tej cenie
Potrzebowałem dopałki na próby i ta kostka jest na prawdę świetna. Nie mając dużego budżetu pozwoliła mi na uzyskanie super brzmienia. Minusem jest słabe uziemienie, przez które po podłączeniu do wzmacniacza wydaje okropny szum, gdy nic nie grasz, ale jak się zacznie grac to ten znika. Testowane na 3 różnych wzmacniaczach i 5 różnych gitarach, każda wyekranowana, od Harleya Bentona st20 do amerykańskiego Fendera
0
0
Zgłoś nadużycie
AG
Dobrze brzmi, świetnie wykonany pedał. Mogę szczerze polecić.
0
0
Zgłoś nadużycie