R
Efekt jak grający jak milion dolarów za grosze
Niesamowita plastyczność i możliwość kreacji brzmienia. Precyzyjnie i powoli chodzące potencjometry oddający idealnie każdą zmianę położenia.
Brzmienie pasujące praktycznie do od rocka aż po ciężki metal.
Jedyne co każdy mógłby zarzucić to, że obudowy są wykonane z plastiku. Tak, ale Behringer w UM300 wykrorzystał bardzo trwały materiał. Nawet rysować się zbytnio nie chce.
Zużycie bateri bardzo minimalne. Pobór pradu z zasilacza zmierzony poniżej 30 mA. Spięty z kolejnymi dwoma efektami Behringer'a nie generują zniekształceń dzwięku od pętli mass.
Jedynie tylko gniazda zasilania mogły by być montowane od tyłu nie z przodu bo monetami kolidują z wtykami TS.
Polecam każdemu ceniącemu klasyczne analogowe efekty z wysokiej półki tymbardziej za bardzo niskie piążki.
Brzmienie pasujące praktycznie do od rocka aż po ciężki metal.
Jedyne co każdy mógłby zarzucić to, że obudowy są wykonane z plastiku. Tak, ale Behringer w UM300 wykrorzystał bardzo trwały materiał. Nawet rysować się zbytnio nie chce.
Zużycie bateri bardzo minimalne. Pobór pradu z zasilacza zmierzony poniżej 30 mA. Spięty z kolejnymi dwoma efektami Behringer'a nie generują zniekształceń dzwięku od pętli mass.
Jedynie tylko gniazda zasilania mogły by być montowane od tyłu nie z przodu bo monetami kolidują z wtykami TS.
Polecam każdemu ceniącemu klasyczne analogowe efekty z wysokiej półki tymbardziej za bardzo niskie piążki.
0
0
Zgłoś nadużycie
b
poza tym ze slychac bardzo duzo "piasku" w przesterze to nie ma na co narzekac za efekt za 100zl
0
0
Zgłoś nadużycie
AG
Dobrze brzmi, świetnie wykonany pedał. Mogę szczerze polecić.
0
0
Zgłoś nadużycie