t
Digitech SDRUM
Nieoceniony pomocnik każdego gitarzysty i basisty. Używany głównie w domu i na próbach. Zaskakuje ilością wysokiej jakości kombinacji brzmieniowych. Świetne narzędzie do ciągłego doskonalenia techniki i wyobraźni muzycznej. Szczerze polecam.
1
0
Zgłoś nadużycie
E
Perkusista marzeń!
Naprawdę świetna maszyna, kiedy poznamy z instrukcją jej możliwości otwiera się przed nami prawdziwy wachlarz wszystkiego, czyste wariactwo, zwłaszcza, że sami kreujemy ten perkusyjny świat. Maszyna może nam uprościć sprawę, ale mamy wpływ na jej poczynania, możemy zmieniać, zapisywać. Pogłos Lexicon dodaje jej brzmieniu naturalności. Mam wpięte w łańcuchu efektów wzmacniacza (po efektach modulacji i looperze) jako ostatni pedał, brzmi elegancko :). Granie z SDRUM to czysta przyjemność :)
1
0
Zgłoś nadużycie
B
Sdrum
Fajne urządzenie dla samotnych muzyków. Bębny mają dużo możliwości , brzmią bardzo realistycznie i przestrzennie (stereo). Może trochę trzeba potrenować obsługę, żeby uzyskać dokładnie to, czego się chce, ale za to efekt daje dużo radości.
1
0
Zgłoś nadużycie