Do treści strony

Fender Neck Tele RSTD Flat Ov B-Stock

B-stock z pełną gwarancją
Zwroty, prawdopodobnie z niewielkimi śladami zużycia

Szyjka do gitary Fender lub Squier Telecaster

  • Przykręcana szyjka: pieczony klon
  • Podstrunnica: pieczony klon
  • Powierzchnia: lakier poliuretanowy w półmacie z przodem główki lakierowanym na wysoki połysk
  • Inkrustacje na podstrunnicy: czarne kropki
  • Promień podstrunnicy: 305 mm (12")
  • Menzura: 648 mm (25,5")
  • Szerokość siodełka: 42,86 mm (1,6875")
  • Siodełko z kości syntetycznej
  • Profil szyjki: Płaski owalny - grubość na 1 progu: 0,820" (20,82 mm) / 12 progu: 0,870" (22,09 mm)
  • Progi: 22 Jumbo
  • Średnica otworu do montażu kluczy: 0,397" (10,08 mm)
  • Produkt dostępny od Maj 2024
  • Numer artykułu 626687
  • Jednostka sprzedaży 1 szt.
  • Model T-Style
  • Strings (Number) 6
  • Material Neck Maple
  • Material Fingerboard Maple
  • Scale (in mm) 648 mm
  • Nut Width (in mm) 43 mm
  • Frets / Location (Number) 22
  • Fretless No
  • Varnished Yes
Dostępny również jako fabrycznie nowy produkt 1 735 zł
1 499 zł
-6% najlepsza cena z 30-dni: 1 599 zł
info
Ceny z podatkiem VAT
Dostępny w magazynie