k
Fender Player II Mod Tele
Ogolnie jest dobrze ale nie obyło się bez drobnych problemów wynikających ze słabej kontroli jakości.Źle spasowany pickap przy gryfie,luźny i stukajacy trzpień potencjometru, przekrecony wkręt mocujący guzik do paska oraz masakrycznie wysoka akcja strun.W tym przedziale cenowym nie powinno sie to zdarzyć.Po za tym ok.
1
0
Zgłoś nadużycie