N
Super stojak na nuty
Montaż jest banalnie prosty. Sam stojak wykonany jest z bardzo wysokiej jakości materiałów, mimo ceny, która jak na taką jakość jest zaskakująco mała. Jest także bardzo stabilny, ma praktycznie niezauważalną bezwładność. Dodatkowym plusem jest sam pulpit, który można od całości odczepić, ułatwiając sporo transport. Jednym słowem, warte niskiej ceny.
0
0
Zgłoś nadużycie
P
Pulpit znakomity.
Lekki, stabilny, szeroki (to ważne do notatek), łatwy w montażu i demontażu. Ma wszystkie potrzebne stopnie swodody, i, szeroki, okazały margines, na którym z łatwością mieszczą się: przybory do pisania, batuta i inne muzyczne akcesoria. Gust i styl, dopełniają całości.
0
0
Zgłoś nadużycie
j
Polecam
Spełnia swoją rolę. Może duży zakres wysokości idealny do wszystkiego.
0
0
Zgłoś nadużycie
M
Świetny statyw
Bardzo dobrze wykonany statyw, z regulacją w każdej płaszczyźnie. Zajmuje tez mało miejsca po złożeniu. Polecam!
0
0
Zgłoś nadużycie
E
Pulpit
Pulpit świetnej jakości, bardzo solidny i wytrzymały. Wykonany z bardzo dobrej jakości materiału, nie jest to cieniutka blaszka. Jakość zdecydowanie świetna zwłaszcza w tej cenie.
0
0
Zgłoś nadużycie