B
Tani ale robi to co ma robić i robi to świetnie
Kupiłem te wieszaczki z rok temu i ani razu nie było z nimi problemu. Łatwiutkie w montażu dosłownie wystarczyło wywiercić dziurki wkręcić i tyle trzyma się do teraz, gąbeczki na haku są zaskakująco wytrzymałe pomimo upływu czasu nadal są świerzutkie i nie widać po nich śladu użytkowania, samo wkręcenie też dobrze się trzyma od pierwszego montażu aż do teraz wszystko działa jak należy świetnie wydane pieniądze :)
0
0
Zgłoś nadużycie