G
Świetny stojak dla kolekcjonerów sprzętu :)
Proste, trzyminutowe złożenie a`la IKEA dołączonym customowym śrubokrętem i mamy pewny, solidny stojak. Łatwo go złożyć do transportu w formę pionową, albo nawet rozkręcić całkowicie. Chwyty trzymające szyjki są miękko wyściełane, więc nie ma strachu o porysowanie gryfów. Polecam kupić akurat ten model, bo chwyty są doczepiane - jest 9 sztuk, ale jak ktoś ma mniej gitar, to można sobie przyczepić mniej, a resztę np. trzymać w pudełku na przyszłość. Zdecydowanie kupiłbym (albo kupię, jeśli tyle sprzętu uzbieram) ponownie!
0
0
Zgłoś nadużycie
p
W porządku
Spełnia swoją rolę, jest stabilny, można regulować położenie uchwytów które są dosyć ciasno osadzone i nie latają. Mają też "gumowany" środkowy pas z trzech stron wewnątrz gdzie potencjalnie opiera się gryf instrumentu, nie jest to twardy plastik jak z zewnątrz. Nie mają blokady.
0
0
Zgłoś nadużycie