G
Najlepszy przyjaciel.
To najwyższy model gitary jaki kiedykolwiek kupiłem, a gram już od wielu lat. Dzięki tej gitarze odkryłem jak wiele utworów które grałem wcześniej, ukazuje przede mną, nieodkryte wcześniej pokłady dźwięku, harmonii i piękna. Po lekkim obniżeniu mostka gitara jest bardzo przyjazna i Wygodna. Niestety, trzeba się na niej nauczyć grać, bo obnaża wszystkie twoje słabości artykulacyjne i wykonawcze, ale po jej okiełznaniu, a bardziej po poprawieniu moich umiejętności:) jestem nią bardziej zachwycony. Mam już ją ponad rok i wszystko sprawuje się znakomicie. Jeśli szukasz gitary o jasnym głębokim brzmieniu to ta gitara sprawdzi się świetnie.
0
0
Zgłoś nadużycie