Kramer C-MHM/MHM-15 HDMI 4.6m Bk
Elastyczny kabel High-Speed HDMI z kanałem Ethernet
- Długość: 4,6 m
- Wtyk K-Lock z siłą trzymania 7 kp dla bezpiecznego połączenia
- Maksymalna rozdzielczość: 1080p 12 bit
- Maksymalna przepustowość danych: 6,68 Gbps (2,2 Gbps na kanał)
- Obsługa HDMI: HDCP 2.2, EDID, CEC, HDR-10, HLG, Dolby Vision
- Obsługiwane formaty audio: Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, DVD Audio, SA-CD
- Złącza: 2x HDMI Typ A męski, pozłacane 24K z K-Lock
- Minimalny promień gięcia: 58 mm
- Średnica przewodu: 30 AWG (7/0,1)
- Materiał przewodu: cynowana miedź
- Potrójne ekranowanie
- Materiał płaszcza: PVC
- Średnica płaszcza: 5,8 ± 0,15 mm
- Napięcie nominalne: 30 V
- Opór przewodu: 376,96 Ω/km przy 20 °C