P
Dla mnie Mega!!!
Roland 06 jest świetny.Wspaniałe brzmienia Pad i świetne struktury dźwięku.Polączylem go ze Strymon Big Sky i…jest niesamowicie!!!polecam tym którzy nie chcą tracić czasu na ustawienia tylko grać .Dziękuję Thomann że miałem możliwość sprawdzenia innych instrumentów przed kupnem Rolanda 06 jesteście świetni❤️
1
0
Zgłoś nadużycie