Yamaha Mouthpiece Trumpet 15E B-Stock
B-stock z pełną gwarancją
Zwroty, prawdopodobnie z niewielkimi śladami zużycia
Zwroty, prawdopodobnie z niewielkimi śladami zużycia
Trumpet Mouthpiece
- No. 15E4
- Standard series
- Inner diameter: 16.92 mm
- Rim contour: Semi-round (semi-flat)
- Rim thickness: Medium wide (semi-thick)
- Cup depth: Deep
- Throat: 3.88 mm
- Backbore: Wide
- Color: Silver
-
Produkt dostępny od Styczeń 2006
-
Numer artykułu 534471
-
Jednostka sprzedaży 1 szt.
-
Cup Depth Deep
-
Cup Diameter 16,92 mm
-
Finish Silver Plated
Dostępny również jako fabrycznie nowy produkt
238 zł
199 zł
-10%
najlepsza cena z 30-dni: 222 zł
najlepsza cena z 30-dni
Najlepsza cena z 30-dni to najniższa cena sprzedaży z ostatnich 30 dni przed aktualną obniżką ceny.
Ceny z podatkiem VAT
Dostępny w magazynie
Dostępny w magazynie
Produkt jest dostępny w magazynie.
Informacje dotyczące wysyłki