S
Mój ulubiony
Od lat zbieram kolumny i wzmacniacze gitarowe. Mam dużo głośników gitarowych i często bawię się w porównywanie ich. Trochę dla zabawy kupiłem sobie jeden głośnik MOJOTONE do testów. Po odpaleniu - WOW. To mój nowy ulubiony głośnik. Brzmienie kremowe, słodkie, nie jasne, nie kłujące w uszy, pięknie brzmią czyste barwy a przester typu OD jest kremowy. Bardzo szybko zamówiłem kolejne sztuki i teraz mam 3 kolumny na tych głośnikach : 2x12, 1x12 i 4x8. Każda brzmi pięknie.
2
0
Zgłoś nadużycie
A
Super głośnik w super cenie,świetnie zgrał sie z fenderem deluxe reverb,baaardzo go polecam a testowałem wiele innych głosnków.
0
0
Zgłoś nadużycie
BM
Rewelacyjny głośnik
Głośnik Mojotone Anthem 12 jest rewelacyjnym głośnikiem. Dźwięk na batdzo wysokim poziome. To w jaki sposób ten głośnik przekazuje alikwoty i harmoniczne jest obłędny. W wzmacniaczu SUPRO DELTA KING 12 zmienił dźwięk nie do poznania. Szokujaca zmiana na plus. Dynamika , harmoniczne , selektywność dźwięku sa niesamowite. Polecam , zwłaszcza do wzmacniaczy Federa i podobnych z jeśli zależy komuś na obłędnie czystym dźwięku.
0
0
Zgłoś nadużycie