o
Niezłe słuchawki
Słuchawek używam wyłącznie do granie na e-perkusji. Całkiem dobry dźwięk jak na ten przedział cenowy. Słuchawki są dosyć duże, dobrze obejmują całe ucho, przez co jest wygodnie. Długi kabel pozwala na wygodne granie. Wykonanie średnie, plastik trochę trzeszczy, ale na szczęście nie podczas noszenia.
0
0
Zgłoś nadużycie
S
Dobre słuchawki
Dobre słuchawki do ćwiczeń, z dość neutralną barwą. Chyba posiadają jakiś wzmacniacz, bo głośność dźwięku jest duża. Wadą jest dość sztywna konstrukcja. W tej cenie ciężko o lepsze słuchawki studyjne.
0
0
Zgłoś nadużycie
b
Budżetowe, do okazjonalnego odsłuchu klawiszy, dobrze leżące, nie męczące głowy, dźwięk na akceptowalnym poziomie, wykonanie bez znaczących uwag.
0
0
Zgłoś nadużycie
M
Słuchawki
Dobre słuchawki do codziennego użytku za niewielkie pieniądze. Polecam.
0
0
Zgłoś nadużycie