t
Ocena produktu 'the t.bone HD 200'
Stosunek jakości do ceny wydaje się bardzo dobry, dźwięk nie zaspokoi oczekiwań audiofila, natomiast do wieczorowo-nocnej gry na pianinie nadają się idealnie. Jedyny minus to troszkę zbyt komfort noszenia dla osób noszących okulary, da się wytrzymać, ale delikatnie uciskają w zauszniki okularów.
0
0
Zgłoś nadużycie
w
Dobra jakość
Dżwięk bardzo mi odpowiada. Polecam
0
0
Zgłoś nadużycie
G
Rewelacja
Głębia basuu, dźwięk super.. Jestem mile zaskoczony :)
0
0
Zgłoś nadużycie
M
Für den Preis - perfekt
Für den Preis - perfekt
0
0
Zgłoś nadużycie
K
pleasantly
after wearing regular and gaming headphones. After these, they seem ordinary and cloying, this is the moment when you feel a more pleasant and deeper sound.
0
0
Zgłoś nadużycie
j
swietne sluchawki do cwiczen.
Wygodne, fajny sound. Nawet po kilku godzinach gry nic nie uwiera. Polecam!
0
0
Zgłoś nadużycie
RS
Pasują jak klucz do zamka
Wygodne i zarazem praktyczne, polecam.
0
0
Zgłoś nadużycie
SP
Lekkie i wygodne, brzmienie ok
0
0
Zgłoś nadużycie
p
Fajne słuchawki w niskiej cenie
Słuchawki wygodne, dobrze się sprawdzają do grania na gitarze w domu. Plastik sprawia wrażenie taniego, ale w tej cenie jest ok.
0
0
Zgłoś nadużycie
E
Słuchawki
Bardzo dobre słuchawki, wyraźny dźwięk, bez szumów. Nie wygłuszają dźwięków otoczenia.
0
0
Zgłoś nadużycie